18.6.2012

18. june 2012 at 16:07 | Caroline |  Vylívání mozku~
~
Dnešek je konečně ve znamení "sanšajnu" a vedra. Abych pravdu řekla, vůbec mě nenaštvalo že jsem dojela ze školy s mokrými zády od baťohu. Myslím, že i snad naopak :D Už jenom 10 dní školy a pak zasloužené prázdniny. Konečně.
Jak sem dneska ráno odjížděla od mojého, záviděla sem jeho staršímu bráchovi. Zatímco my jsme vallili na autobus on si spokojeně spal a teď určitě sedí, nohy na stole a vychutnává si svoje balené cígo.

A stres v podobě 16.6., aneb svatba Dejvového strýčka, už ustal. I když jsem si připadala šíleně obyčejně, pak mi došlo, že mám hodně dobý vlasy. Samozřejmě od svého osobního kadeřníka, že jo :D Ano, chodím s kadeřníkem, nevím jestli sem to psala už nebo ne, ale teď to aspoň víte. Měla sem šaty z H&M a boty z Deichmanna. Jenomže ty šaty jsou takové letní a hlavně mají výtřih jak kráva! Abych pravdu řekla, já moc na výstřihy nejsem :D Už jenom proto, že nevěsta ten výtřih neměla, a proto, že většina lidí, když si se mnou chtěli povykládat, tak mluvili víc s mýma prsama. Což sice znám holky, kterým to dělá dobře, ale abych pravdu řekla, já se v tom nevyžívám. Výtřich používám pouze v případě největší nouze. Třeba když chci od spolužáka vzít batoh, nebo cígo :D Ale ne vždy funguje. Chlapy jsou nároční.

Upřímně, dneska je pondělí, pondělí je ve znamení hudebky. Doufám, že dneska dostanu vysvědčení a čau, příští týden nejdu. Doufám, věřím, modlím se za to! Protože je to největší otrava :/ . Druhé pololetí se z ní vymlouvám co nejvíc to de. Je to strašná otrava, protože mě tady to hraní na radši nejmenovaný nástroj upřímně sere! Protože má odporný zvuk, takový starodávný, taky hrozně vypadá. A lidi co na něj hrají sou většinou terčem fotografů. A všichni hned říkají ,,Ty si tak šikovná, když na to umíš hrát! To neumí jen tak někdo!" a myslí si, že jste něco víc. Ale to není pravda. A taky si všichni myslí, jak je tady ten nástroj zatraceně těžký. VŮBEC! (Pokud to teda nemyslíme váhově) Naučíte se na to lehce skladbičku během půl hodiny, pokud se vám ovšem chce, a pokud to má melodii která má hlavu a patu a nemá tunu béček a křížků.
Abych vás dlouho nenapomínala, tím nástrojem na který hraju není klavír, ani housle. Ale onen nechutný cimbál. Jestli o tom chcete něco vědět, najděte si to na wikipedii.

A potom ještě milá věc- jím betakaroten, tak doufám, že sluneční paprsky se na mě nějak podepíšou, po sto letech bledé kůže. A očekávám zásilku z aukra :) Jelikož mi můj skvělý kadeřník sliboval "tekuté krystaly", ale známe chlapy, hory doly a pak hovno. Tak sem pátrala, a našla sem je. Akorát čekám, kdy dorazí :) Protože mám obludně roztřepené konečky. A léto-koupáky-chlór. A prý je to odolné vůči vodě takže tím líp. Zbohem slámo!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tenebrae Tenebrae | Email | Web | 5. july 2012 at 22:35 | React

ahoj na blogu robím poviedkársku súťaž. Tak ak máš záujem, bolo by fajn keby si sa prihlásila. :) Tu máš odkaz: http://iamlunatic.blog.cz/1207/poviedkarska-sutaz
P.S.: prepáč za reklamu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama