24.5.2012

24. may 2012 at 18:06 | Caroline |  Vylívání mozku~

Jo! Už nejméně 6 dní, ale píšu až teď, protože nebyla nálada, ani čas.
V rychlosti o Londýně - byly jsme u černochů, ti nás sotva pozdravili, což celkem nechápu, protože černoši sou spíš přátelští. Aspoň teda ti, které měli ostatní děcka vypadali přátelsky. Pro nás si přišel chlap, co vypadal že neumí napočítat do deseti, ani nám neřekl hello. Do teď nevědí jak se jmenujem.
Ale Londýn, když odečteme ten obrovský ruch a rodinu, byl parádní. I když jsem čekala že budu unesená víc. Nevadí.

Dneska mám chuť udělat článek s fotkama, takže sem dám pár fotek. Nic zvláštního. Na konci očekávejte vy, co jste omylem zabloudili na můj blog, a to vím, že vás není moc, takovou malou ochutnávku všeho :D .

Jinak, konec roku se blíží, každý den se mně někdo ptá, jestli už mám napsaný proslov a tak.. no, popravdě, nemám, ale zkusím dát něco dohromady.

V sobotu jedu do Brna nakupovat :D Šaty, na svatbu :) to bude parádička. A když se mi tam žádné nebudou líbit, tak prostě zajdu do dm a koupím si konečně ty gelové linky, bronzer a uvažuju taky o tom peru na linky, protože mně ráno nebaví to dělat těma tekutýma, i když moc dobře vím, že to pero je na hovno, protože absolutně nekreslí.

A světe div se, vyměnila jsem prostřeno za Hotel Paradise. Zatím teda jsem u 21.3.2012, a osobně nejradši mám Niki, Zuzku, Nelu a Nika.

Ségřin úžasný těstovinový salát. Dnešbí oběd. Mňam
-
Londýnská ochutnávka!
.
.
.
.
Big Ben. Jenom pro zajímavost- Big Ben není jméno té budovy, ale toho velkého zvonu uvnitř. A patří to k Houses of Parliament.
London Eye. A je opravdu obrovské a vypadá skoro že se netočí :D
Podzemka. Strašně se mi líbí ta značka :D
.
.
To nejlepší nakonec!
Londýnské taxi! Kdo viděl Secret diary of a call girl, ten ví :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama