February 2012

1.únor 2012

1. february 2012 at 14:00 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Zajímavé datum.
V únoru minulého roku sem si založila tady ten blog, ani se mi nechce věřit, že už ho mám rok a pořád drží, i když na něj nepíšu denně a ani sem nikdo moc nechodí, přesto mě to baví, protože si tím pádem můžu tady dělat co chci. I když by nevadilo kdyby sem někdo chodil. Nevadí.
A taky dneska je to čtvrt roku mého vztahu ( 12:3 = 4, ne? čtvrt roku..), což je nejdelší vztah jaký sem zatím měla, a my se ani nehádáme, pořád si máme co říct, děláme spolu fakt totální kraviny :D . Achjoooo
Mohla bych říct, že se mám super, až na to, že před prázdninama sedím doma s nemocí, takže se potřebju vyležet. MUSÍM SE VYLEŽET, je to strašné, už proto, že piju kravské mlezivo (Tekutina, čím ta kráva živí telátko zhruba 2 až 3 dny po porodu, reps. ta žlutá hnusná tekutina co musím pit, to telátko udržuje při životě. Colostrum) ale dá se říct, že to pomáhá, a je to na vše, ale je to humus, obdivovala bych člověka, který by ji pil dobrovolně.
A píšu první článek ve svých "nepodzákonových" letech. Ňach :) Jenom mě nasralo, že mi na Silvestra ukradli mobil, a já už měa naplánováno, že si za peníze co dostanu na narozky koupím oblečení. Ale hovno z toho. Koupila sem si mobil, a světe div se, neměla sem ho ani týden a posral se a šel na reklamačku. Parádní . Naštěstí si začínám zvykat že všechno se mi posere, když de o elektroniku teda.
To je dost dobrá písnička. A ten klip je bezkonkurenční.
a pár nezákonných fotek teda. Já vím, nedávám fotky nikdy, ale jednou to přijít muselo.
Vypadám namyšleně co? .. Ne, nejsem.. Nemám proč :D