January 2012

23.1.2012

23. january 2012 at 15:06 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Takové malé about me.
Jelikož se pořád měním, a to pořád a pořád, tak musím napsat další článek týkající se mě, protože mě nebaví pořád přepisovat Bonjour á tous .
Takže definitivně.
~Už nejsem tak šíleně vysazená na to, abych poslouchala jenom rock. I když poslední dobou jsem začala hodně poslouchat Linkiny.
Co se týče stylu, tak se žádným neřídím, mám svůj, to co se mi líbí nosím. Ale fandím indie scene.
Mám strašně ráda ty světlé a teplé odstíny hnědé (ty do žluta), a jinak zrzavou. fialovou, tmavě modrou♥,červenou...
Nejoblíbenější seriály : Skins! ať už je to generace jaká chce, vždycky za to stojí. Teď akorát čekám na 6.sérii. Pak GG, TVD, určitě Futurama!! Na tu nemají ani Simpsonovi.
No, jsem vlastník nejkrásnější elektro-akustické kytary, i když poslední dobou nění čas, a chudák holka je zapadaná prachem, protože se musí makat, abych se dostala na školu.
Za 3 dny mám narozky.
Pozítřku jedu navštívit svého "starého" (Sem ostřihaná, má zlaté ručičky ! :) )
bla bla bla...

14.leden 2012

14. january 2012 at 21:46 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Šťastný rok 2012! Všem, co čtou můj blog, takže nejspíš mně a pár lidem.
I když pro mě moc šťastně nezačal, nějaká, bez prominutí, kurva si udělala radost mým mobilem. No co, život de dál, strýček policajt to té kurvě blokne pomocí toho IMEI čísla.
Když to tak vemu, tak se mi vrátili kamarádi, co my chyběli. On si na mě vzpomněl 26.prosince, když mi napsal, že měl bouračku a zázrakem přežil (znám dva lidi co přežili strážku s autem, a jenom díky tomu, že mají dobrou kondičku) a že by nechtěl, aby to skončilo tak jak to bylo. Tak sem myslela, že snad v pohodě, ale není, to že ho mám v přátelích na fb neznamená, že je všechno ou-kej. To už mi došlo. Se slečnou je to doufám zažehnáno, protože mi chyběla, a včera sme zapařili. A je to fajn.
Víte, o několik článků dolů sem vychvalovala jistého člověka. Asi sem to přehnala, a vůbec největší chybu sem udělala, že sem mu ten článek ukázala.. Nejspíš si myslí, že teď může dělat kdoví co. Že vůbec nevadí, že na mě sere, a přitom mi vtlouká do hlavy, že u něj mám jednu šanci ( Uletíš s někým jiným, nikdy v životě tě nechce vidět) .. On mě teď podvádí nejspíš někde s chlastem, neozve se, má hlasovku.. Leze mi to krkem. Nebaví mě si kvůli tomu vyřvávat oči.