25.12.2011

25. december 2011 at 1:02 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Tak snad jste všichni našly pod stromečkem co jste hledaly. Já našla, přála sem si notebook*, jelikož ten, co mám,už je chudáček starý a dosluhuje, a z kterého teď píšu, protože na tom novým ještě nejde internet, *a ten jsem našla. Od značky mně absolutně neznámé, ale musím uznat, že se "Ježíšek" alias tatin, trefil. Fujitsu, nebo tak nějak. Od ségry mptrojku, protože i když mám tu slavnou "hudební" nokii, tak už pomalu nezvládá těch 115 písniček co v ní mám. A to z jich z nich poslouchám jenom pár, ale je mi líto to mazat. A pak nějaké drobnosti. A zítra, zítra mě(nás) čeká obchůzka babiček. Netěším se ovšem k babce, protože už mě občas pekelně vytáčí, to ani nepomáhá; ,,Jedním uchem tam, druhým ven." vůbec, absolutně vůbec.
Ale teď k tomu, co mě vlastně donutilo psát.
Vztahy a všechny podvody v nich.
Říkám rovnou, že já nejsem žádný znalec vztahů!!! Jenom sepisuju myšlenku, to se snad ješt může, nebo ne?
Tak mě napadá, že vztah je vlastně zkouška, jak člověka, který vztah ,prožívá' , tak lidí okolo něj. A když se mu pořádně nevěnujete, a vašemu protějšku to vadí, sere ho to, tak vám to vrátí. Nebo vám to může vracet průběžně, aniž by jste o tom věděli. Je to asi zkouška, kterou nám nachystal život. Zkouška odolnosti, kdy testuje, jestly zvládneme přátele a přítele/přítelkyni dohromady. (V některých případech je to snadné, pokud z nejlepšího kamarádství vzjde vztah, ale netroufám si říct, jestly jsou to případy lepší, nebo horší. Vztahem si můžete posrat kamarádství. To vím.) Znám pár, kde to slečna nezvládá, a dává přednost kamarádům před svým klukem, a ten kluk je takové povahy, že je prostě divoký, a chce si užívat, myslím, že když dokázala dát do vztahu takového kluka, tak má napůl vyhráno, ale tleskat si může teprve tehdy, až bude trávit čas i s ním, a on jí to nebude oplácet, tak, jak teď . Vztahy sou zkouška a ukážou nám, jací jsme lidé my, a jací ti okolo nás. Někteří protěšjci žárlí, někteří ne. Někteří přátelé to nesnesou, a vyserou se na tebe, někteří to s tebou vydrží. A někteří z nás to prostě nedokážou dát dohromady, přátele a vztah, a většinou si musí vybrat. Vztahy rozbily hodně přátelství. A přátelství rozbilo hodně vztahu. Jenom ti z nejlepších ti řeknou : ,,Jestly chceš být s ním na Silvestra, klidně buď :) Mě si zamluvila ..někdo.. , a můžeme být spolu třeba na začátku večera, a ty třeba hoďku před 11 pojede za ním." ..
Pravý přátelé to s tebou vydrží.
Jinak, koho čeká parádní týden odpočinku, tak jako mě, tak vám* (vím,že vás není moc, co čtete moje žvásty, vlastně, možná si čtu sama svoje sračky.) *přeju, ať si to užijete. A ať na Silvestra nejste střízlivý!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 K. K. | 5. january 2012 at 16:22 | React

Máš pravdu s těmi vztahy! Ale jak jsi psala o tom rozpadu přátelství v důsledku vztahu, tak né vždycky je špatný ten kdo to netoleruje (vůči tobě) ale přeber si to, že i ty někdy nemáš čas na kamarády a že to třeba není jako dřív. No stručně řečeno vina není jen na jedné straně. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama