November 2011

27.listopadu 2011

27. november 2011 at 12:54 | Fille Rouse
Co říct? Dneska je první advent a tím pádem se čas na "Kup dárky na Vánoce" zkracuje, a ještě větší sranda je, že pod matračkou, kromě několika zapadnutých pinetek, žádné zelené, oranžové, nebo nejlíp fialové obrázky historicky významných lidí nenajdu. Takže paráda! Budu muset dělat očka na rodiče.
Dneska byla noc ve znamení noční můry, začalo to hezky, pár panáčků super pálivé tekutiny, pak mrznutí a pak když se teprv dostavila veselá nálada, tak se šlo domů, protože to pěkně uspalo.
Jinak - vrátím se k té nočn můře. Bylo to o někom, kdo mi už dávno "zmizel" ze života, o někom koho sem měla strašně ráda, a potom to posrala hádka kvůli ničemu, vlastně, naše kamarádství začalo hádkou, a taky hádkou zkončilo. Zajímavé.
No, jestli jste někdo viděly film Počátek, tak nevím, jestli si pamatujete, že tam říkali, že si nikdy nepamatujete začátek snu.
Je to pravda, protože já si taky nepamatuju, jak sem se tam ocitla, ani nevím kde sem byla. Ale vím, že sem šla někam s nějakou slečnou, která byla stejně vysoká jak já, najednou se tam objevil on, chytl mě kolem ramen, vesele mě pozdravil slovy "Ahoj zrzi!!" A ještě mi dal navíc pusu. Vzhledem k mojí a jeho výšce, se musel pořádně sehnout dolů. Ale já sem ho nepozdravila, nedala sem mu pusu, ani sem se ho nechytla, protože on se se mnou vlastně nebaví. A pak mi myslím řekl něco v tom smyslu jakože: "No jak chceš." a pustil mě.Ale já ho chtěla strašně obejmout a říct mu "Konečně si zpátky!" Ale nešlo to, prostě to nešlo :(((.A pak se vypařil. Nevím kam. Je mi to jedno,když to chce tak jak to je ať to tak má.
Parádní tričko že? Záviďte. Jsem jeho vlastníkem, akorát v jiné barvě (Gate)
~
Jinak si poslední dobou ujíždím na A Day To Remember a The Subways. Jejich basistka je největší pravačka. FAKT. Podívejte se na nějaké jejich videoklipy, jak hraje a u toho skáče. Miluju, když kytaristi hrají a nestojí u toho jako solní sloupy, ale skáčou, nebo se aspoň hýbou, kroutí ramenama. Já nevím co ještě.
Mějte se.