September 2011

Drogově závislá matka.

11. september 2011 at 14:44 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Každý má svoji závislost a zálibu v něčem. Máti ji třeba našla v předváděčkách.. Snad Každý týden k nám doleze chlápek a něco ukazuje, i v neděli!!¨
A to už je horší než náš "nejmilovanější" sůsed, který naprosto neustále pracuje, ale ne někde v řiti, v práci, ale na stavbě, u něho na zahradě, tedy hned vedle nás! Workoholik zasraný.
Ale zpátky k matce, zrovna dneska je tu nějaký týpek (postarší týpek , který už postrádá několik desítek vlasů) A má prostě velkou černou krabicu, nebo co to je, která hučí jako vysavač, a zrovna když sem seděla na schodech a dívala se (tajně, bohužel zezadu) tak tam dával nějaké vůně, teda aspoň to říkal, já nic necítila, mám rýmu. Takže jestli ta velká kráva je osvěžovač vzduchu a matka to kůpí, tak to potěš! Buď je na tom závislá a nebo má tolik peněz a neví co s nima, stačila že kůpila něco, co filtruje vodu a nějaké tupé utěrky. Teď ještě "osvěžovač vzduchu" co hučí jak vysavač.
Mami, jestli nevíš co s penězama, hodil by se nový notebook a combo :))
A už nesleduju skins, aby ste věděly, protože mám dodívanou 4. řadu a pátá se mi tak nehorázně hnusí, že sem skončila u prvního dílu, fakt, ta třetí generace je strašná. Takže jedu odznovu v gossipkách.
Ale stejně nejvíc miluju skins.
Jo a ještě něco, naše škola plánuje výlet do Londýna, aspoň že to mi naši dovolily, když neví co s penězama, jako kdyby nestačilo že tata staví na dvoře "baju". Myslím že dost pěknou "baju" :)
Byee .smradi