August 2011

Jásejme, "emařina" se právě dostavila

27. august 2011 at 19:05 | Fille Rouse
Jakože nálada na bodu mrazu.. Dívám se na 'Mr.Nobody' úžasný film... dám sem tu nejlepší scénu z něj.. dokážu si ji pouštt pořád dokola a neomrzí mě a když se na ten film dívám podruhé nikdy se nedívám od začátku, ale od tady té scény.
A gossipky určitě znáte, nejhezčí scéna z gossipek......
ať (NE)žijou chlapy.. Bye

Hello bitch, welcome to the world of whores

26. august 2011 at 10:10 | Zrzečka
No jasně!
Konečně si začínám ty prázdniny aspoň trochu užívat a oni končí, jako bytoho nebylo dost snad každým druhým týdnem přibyde nějaký kluk a člověk aby se posral. Tak proto ten nadpis, protože se to na mě úplně hodí. Nechme toho :D

Znáte skins? ^
Úžasný seriál, už sem o něm jednou psala, jejich život na cigaretách, trávě a chlastu.. To jak Effy šla za Fredym a když ho uviděla s Katie tak se poblila.. Něco úžasného :) (Nemyslím zrovna to blití :D )
Matka je někde v prdeli, příští týden taky a přibyde k tomu tata, takže mám volný haus, ale myslím že těch kaleb u nás bylo dost :D takže ani nic nedělám, ješt navíc když nebudou skoro všichni kamarádi doma. T.-Řecko, Š.- Anglie, jenom já jako píča trčím doma :/ Nevadíí!! Pustím si skins a nebo futuramu jestli mi to vůbec půjde a bude.. Nic, du spat, vstávala sem v 8 a sem mrtvá jako krysa z kanálu.
Čyz.

Životní moudra z palice zrzavé

12. august 2011 at 0:30 | Fille Rouse
Lezou ze mě moudra poslední dobou, tak jich tu pár máte a přesně takové, které vystihují moji situaci (Navazují na sebe)

1. "..Pokud mi chceš motat hlavu, tak se snaž aspoň tak, abych ti nepoblila boty.." -Líp zní ve sloventšině, ale 'topánky' není výraz přímo který jsem hledala

2. "..Gratuluju, právě jsem ti poblila boty.." -Ne, chlapi se NIKDY nepoučí ;)

3. "..Řekla jsem, že tě nemám ráda jenom proto, abych nemusela říkat to, co doopravdy cítím.." -Mluví za vše


Nádhera co? ^