June 2011

Celý svět je drogově závislý

26. june 2011 at 16:15 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~


Když to tak vemete, nemusíme si pichat 'háčko', ani šňupat koks, abysme byli drogově závislí, stačí bohatě pokud sme kuřáci a nebo každý víkend na sračku a zablití - tramtadadá, sme drogově závislý. Tak měsíc zpátky sem si četla knížku, kde bylo že vlastně droga je i alkohol a nebo cigareta. Hezkýý, nikdy před tím mě taková věc ještě nenapadla. Ale budiž, tím pádem sem drogově závislá, stejně jako nejméně třičtvrtiny světa. Protože hodně lidí kouří, ještě víc jich pije a pak se k tomu přidává tráva, pak ještě tvrdší drogy. Ale já o tom nic víc mlet nebudu, protože nepatřím mezi ty, co tomu extrémě rozumí.
Včera sem se chtěla dívat na rocknrollu, ale vypla sem to, protože nechápu svět nějakých těch realitních makléřů, nebo co to tam bylo za lidi. Prostě jenom dva měli u jednoho ..(nevím co byl zač ) průser, a museli mu zaplatit několik milionů, které mohly sehnat u jeho sekretářky, která měla asi být tak rocknrolla. Ale líbil se mi ten začátek, jak ten 'vypravěč' pořád něco říkal a podbarvovala to basovka, která hrála pořád to samé, ale to je jedno.
A ve čtvrtek konečně konec školního roku. JES! Nic lepšího na tomto týdnu ani není, úplně se těším na prázdniny, konečně spát si do kolika budu chtít a žádné povinosti, kromě úklidu, mě nebudou srat. Akorát sem zvědavá, na to, jak si na konec školního roku přijdu v celkem vysokých podpatkových botách, když to mám od baráku přecejenom nějaké ty dva kiláky a i když v nich chodím po baráku, tak přece jenom venku chodí každý jinak, tak nějak rychlejc..
Hastala vista baby.