May 2011

Týdenní výročí ?

23. may 2011 at 18:15 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Věřte nebo ne, růžovky pořád drží! Je jich 6!
Mám právo se poplácat po rameni a říct 'Si dobrá!' , ale opravdu jenom kvůli růžovkám, neboť dneska je to týden (teda bude, kolem 20-té hodiny) co se stalo něco... divného? Nevím, ale sem s toho vcelku vpiči, jojo, naplnou hubu, sem s toho vpiči a nemůžu se s toho pořád vyhrabat, ať se směju sebevíc, pořád to tam je a kdykoliv si na to vzpomenu tak sem protivná a mimo realitu.
~
Dost o chlapech!
Miluju skins!!! Sem na tom seriálu těžce závislá, úplně se těším na 3.sérii, kde už nebude ani Sid, ani Cass, ani Chelle, ani Jal, ani Chris,Tony,Maxxie,Anware...(Mimochodem, Maxxie je úplně k sežrání, i když nejsem na blonďáky:( ) A začne se to motat kolem Effy.- Je úžasná! Naprosto.
Vždycky obdivuju jak výjde namalovaná (samozřejmě se nemaluje sama, má na to maskéry žejo, ale i tak) A je tak nehorázně chytrá, spravila vztah Sidovi a Cass , Tonymu a Chelle . A nikdy se upřímně nevyzubí,vždycky jenom takový decentní úsměv.

effy smirk

Sice bych nechtěla takovou kámošku ale je úžasná ^^

Titulek článku nesmí být prázdný

20. may 2011 at 21:14 | Fille Rouse |  Vylívání mozku~
Nevěděla jsem jaký titulek, tak tady to máme.. Opsala jsem to, co blog nabídl
~
V uších mám pichlé moje úžasné špunty, které krom toho že mají luxusní basy, jsou naprosto na hovno.. A ještě navíc jsem na to ztratila ty "gumičky" velikosti S, takže mám v uších velikost M, a pořád to vypadává a bolí mě to a navíc to lechtá, třeba při začátku american idiot .
Právě prožívám největší emochvilky života, občas mě taky napadá nasrat na chlapy úplně a zajímat se o holky. Šak co je na tom špatnýho? Nemám nic proti párům kluk+kluk nebo holka+holka. Třeba ségra nedávn přišla ze školy úplně nasraná s tím, že potkala poprvní v životě pořádného chlapa- Krásný, úžasně navoněný, který umí sladit košily s kalhotama, prostě kus.. Ale bohužel, je gay.
Mimochodem, viděly jste sex ve městě 2? Četla sem a taky hodně lidí říkalo, že je to nejhorší pokračování filmu, ale já mám jinačí pocity, sranda jak nikdy. No a tak svatba na začátku (samozřejmě gayů že ano) to byla nádhera..
~


Tak jo, je to těžké nekývat se do rytmu když ty písničky díky mým nepohodlným sluchátkám mají tak dokonalé basy. Ale to je lahoda. Stejně jako pink elephant, i když všichni musí uznat, že když si potáhnete z black devilky a paksi olíznete rty, tak opravdu ucítíte chuť čokolády, což po pink elephant neucítíte žádnou příchuť vanilky, ale můžete si ji domyslet. Jako já ! :) Po dlouhé době sem dostala vlastnoručně "zarobený keš" (ani z rukou matky, nebo taty) tak sem to zneužila a poslala sem milovanou Terr. k Ježíškovi . Já se na ně těšila celý den naprosto nelidsky. A normálně, kdyby nebyly tak silné, mám půlku krabky pryč, ale já jich mám 16!! a 2 jsem pučila Terr. Tím pádem sem vykouřila jenom 2. Nejlepší věc když plánujete přestat, protože jsou vcelku silné, aspoň teda na mě, mě po nich bolí hlava.
~
Konec šmitec, už se nemůžu dívat jak je na tom chatu online. Taky se vám vždycky na potvoru ukazuje vlelo na fb na chatu mezi náhodnýma lidma kteří jsou online zrovna ten, s kým ste si tolik psaly a který vám tolik chybí? Kurvašit. To nechceš. Moje nervy.
Jdu stáhnout další dvě růžovky na baštu, kde jsem mimochodem měla býr před 15 minutami. Nevadí, všichni ví, že moje druhé jméno je "Chodímpozdě"


Nádhera ^
uctívejte vynálezce tampónů. Bye